« Travanj 2024 »

Autor: Dražen Kostanjevac, 11. 6. 2019.

Prvi petak u lipnju Osnovna škola Gradina slavi svoj dan. Pripremljen je raznovrstan program za Dan škole zamišljen koncepcijski kao radijska emisija, koja je emitirana iz Školskog radija. Naziv emisije je bio „Sve je lako kad si mlad“. Radijske spikerice, tj. voditeljice programa su bile učenice naše škole Klara Marojević i Matea Marković  7.b. razreda.  Svečanosti su nazočili mnogobrojni gosti i uzvanici. Više o svemu pročitajte klikom na poveznicu "opširnije".

Njih je na, samom početku, pozdravila ravnateljica škole Ljiljana Bakić, a prigodnim riječima obratile su se i zamjenica načelnika Općine Gradina Marijana Matić i pročelnica Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Vesna Šerepac. U obilježavanju svečanosti sudjelovali su mnogobrojni djelatnici naše škole, učitelji i učenici koji su za ovu prigodu pripremili ples, pjesmu, recitaciju... Tradicionalno, prilikom obilježavanja Dana škole, pedagog Ivica Čuljak proglasio je najučenicu škole. Ove godine to je učenica 8.a razreda, Ana Kristina Boban, kojoj je uručen prigodan dar sponzora (g-dina Miška Zrnića). Nagrađeni su i učenici koji su svih osam razreda završili s odličnim uspjehom, te učenici, koji su postigli zapažene rezultate u sportu i znanju. Učenicima i njihovim mentorima čestitala je i nagrade uručila ravnateljica škole. Deset djelatnika naše škole ove godine proslavilo je svoj jubilej, a ravnateljica im je čestitala na njihovu trudu i radu te uručila bukete cvijeća. Priredbom smo u veselom tonu proslavili Dan škole, a ujedno se i pripremili za kraj nastavne godine i dolazak ljetnih dana.

Više o samom ozračju s ove svečanosti u fotogaleriji!