preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gradina

Login
Logo škole

 

Korisni linkovi

 

 

Kalendar
« Rujan 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 6. 2010.

Ukupno: 254238
Ovaj mjesec: 3629
Ovaj tjedan: 1
Danas: 1
Tražilica
Djelatnici

Osnovna škola Gradina

Trg kralja Zvonimira 9

G r a d i n a

 

POPIS DJELATNIKA U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.

 

RAVNATELJICA : Ivana Kovač, mag.prim.educ.      

STRUČNI SURADNICI : Ivica Čuljak, stručni suradnik pedagog

                                  Luka Čiča, stručni suradnik knjižničar

 

UČITELJI PREDMETNE NASTAVE :

  1. Ljiljana Bakić, hrvatski jezik

  2. Marija Juren, hrvatski jezik

  3. Ana Presečan, engleski jezik (zamjena Ani Milanović) 

  4. Jasna Škoro, engleski jezik

  5. Azra Benković, engleski jezik

  6. Matea Jurković, mađarski jezik i kultura (model C)

  7. Oliver Bešić, njemački jezik

  8. Marijan Kovačević, matematika

  9. Tamara Eberl, matematika 

10. Dražen Kostanjevac, fizika i informatika

11. Andreas Boc, informatika

12. Ivana Pandur, informatika

13. Danijela Palatinuš, priroda, biologija i kemija

14. Maja Barić, priroda

15. Marko Lulić, povijest

16. Julijana Jahn-Babić, povijest i geografija

17. Igor Fućkar, likovna kultura

18. Marija Palm Špehar, glazbena kultura

19. Jasmina Fijala, tehnička kultura

20. Ivan Srnak, tjelesna i zdravstvena kultura

21. Nataša Grgić, vjeronauk katolički

22. Ivanka Žuljević, vjeronauk katolički (zamjena Dijani Karakašić)

23. Blagoja Đukić, vjeronauk pravoslavni

24. Darija Marendić, Posebni razredni odjel

 

UČITELJI  RAZREDNE NASTAVE U MATIČNOJ ŠKOLI :

1. Biljana Popović, 1. razred

2. Katarina Grošinić, 2. razred

3. Lela Mamula, 3.a   razred

4. Lara Tuk Plic, 4.a  razred

5. Siniša Živoder, 4.b razred

 

UČITELJI RAZREDNE NASTAVE U PODRUČNIM ŠKOLAMA :

1. Dijana Štefančić, PŠ Tomislava Lukačevića Brezovica

2. Maja Mandić Obrovac, PŠ Tomislava Lukačevića Brezovica

3. Matea Anić (zamjena Saneli Vukić Vidalina), PŠ Budakovac

4. Jelena Bartulović, PŠ Detkovac

5. Vesna Cajlan, PŠ Novi Gradac

6. Marija Kelemen (zamjena Petri Kufner), PŠ Rušani 

7. Ines Križić, PŠ Žlebina

 

ADMINISTRATIVNO OSOBLJE :

1.Marijana Milovanović, tajnica

2.Nada Vidalina, računovođa

 

POMOĆNO-TEHNIČKO OSOBLJE U MATIČNOJ ŠKOLI :

1. Milenko Milovanović, domar

2. Krešo Volenik, domar-ložač

3. Marta Čađavčan, kuharica

4. Blaženka Maloča, spremačica-pomoćna kuharica

5. Ilonka Seleši, spremačica

6. Ksenija Rajnović, spremačica

7. Sandra Dolinac, spremačica

8. Ljiljana Šoh, spremačica

9. Ruža Ivanac, spremačica

10.Mirko Bako, spremač

 

POMOĆNO-TEHNIČKO OSOBLJE U PODRUČNIM ŠKOLAMA :

1. Marta Čađavčan, PŠ Tomislava Lukačevića Brezovica

2. Nada Goljak, PŠ Budakovac

3. Zdenka Bako, PŠ Detkovac

4. Ištvan Seleši, PŠ Novi Gradac

5. Željka Timar, PŠ Rušani

6. Marija Brtan, PŠ Žlebina

         




preskoči na navigaciju