« Travanj 2024 »

Božićna radionica
Autor: Dražen Kostanjevac, 13. 12. 2023.

Na blagdan svetog Nikole Udruga A je to art – Podravina nam je ponovo priuštila predivnu radionicu, ovog puta na temu Božić. Uz polaznike izvannastavne aktivnosti Eko-grupa, na današnjoj radionici su prisustvovali i drugi zainteresirani učenici naše škole. Voditelji pojedine sekcije rasporedili su se na pet postaja, a učenici su prema vlastitim interesima birali što žele naučiti. Izrađivali su borove, kuglice za bor i zvijezde od papira te naučili kako oblikovati papir za izradu navedenih ukrasa. Osim toga, ukrašavali su posude i naučili kako napraviti zlatovez na kartonu. Voditelji vrlo uspješno prenose znanje pa su učenici brzo imali gotove radove koje su ponosno fotografirali, a neke su namijenili kao poklon posebnim osobama u svom životu. Po završetku prve, učenici su birali i ostale radionice koje ih zanimaju. U jednom danu smo jako puno naučili. Zadovoljni smo usvojenim vještinama. Ovakvo druženje nam se jako svidjelo i svi smo bilo jako raspoloženi. Zahvaljujemo se našim gostima na tolikoj dobroti, velikodušnosti i strpljenju. Zahvaljujemo se i djelatnicima OŠ Gradina koji su nam pripremili sendviče, čaj i kolače i koji su nakon našeg druženja učionicu pripremili za nastavu. Posebno smo im zahvalni što su poklonili svoje vrijeme i volju i učinili dan ljepšim i ugodnijim.

Danijela Palatinuš